«Юридичне рішення» - завжди правильне рішення.
Відповідно до п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу РРО та/або ПРРО не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.
ДПС звертає увагу на те, що 1 січня 2021 року набирає чинності розд. І Закону № 1017-ІХ, який вносить зміни, зокрема, до п. 61 підрозд. 10 розд. XX «Інші перехідні положення» ПКУ.
Новою редакцією п. 61 підрозд. 10 розд. XX «Інші перехідні положення» ПК передбачено, що до 1 січня 2021 року РРО та/або ПРРО не застосовуються платниками єдиного податку II - IV груп (ФОП) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 грн., крім тих, які здійснюють:
- реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
- реалізацію лікарських засобів та виробів медичного призначення.
З 1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року РРО та/або ПРРО не застосовуються платниками єдиного податку II - IV груп (ФОП), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:
- реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
- реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я;
- реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.